mikrodermabrasionon Google+

میکرودرم ابریژن:سایت تخصصی آموزش و فروش

آیا میکرودرم در فصل خاصی باید انجام شود؟

فصل-میکرودرم-ابریژن

سوالی که زیاد پرسیده می شود اینست که بهترین زمان یا فصل میکرودرم کدام است؟
واقعیت اینست که زمان یا فصل خاصی برای لایه برداری با دستگاه میکرودرم وجود ندارد. اینکه در بین عوام گفته می شود تابستان موقع مناسبی برای میکرودرم ابریژن نیست، مبنای علمی ندارد. بطور کلی باید گفت در هر زمان که میکرودرم انجام شود، مراقبتهای پس از لایه برداری، اهمیت زیادی دارد. با رعایت مراقبت های پس از میکرودرم، همچون استفاده مستمر از ضدآفتاب مناسب و مرطوب کننده، از هرگونه آسیب به پوست لایه برداری شده، جلوگیری خواهدشد.
 بافت شاخی شده و مرده پوست ناشی از روند طبیعی زایش-فرسایش سلولهای پوستی در همه فصول اتفاق میفتد و لایه برداری "صحیح" کمک بسیار موثری به سلامت و زیبایی پوست می نماید. پیلینگ صحیح در گروی دستگاه میکرودرم ابریژن باکیفیت، پودر مناسب و مهارت اپراتور می تواند در رفع مشکلاتی همچون منافذ باز پوست، کک و مک، جوش های سطحی، لک حاملگی و پس از زایمان و موارد دیگر، بسیار موثر باشد.

#میکرودرم #دستگاه_میکرودرم #دستگاه_پیلینگ #دستگاه_میکرودرم_ابریژن #کک_و_مک #منافذ_باز_پوست #لک_حاملگیوجود سری های پلاستیکی (سرپلیت پودری) میکرودرم ابریژن در اندازه های مختلف چیست؟ (در تصویر ذیل، در سه اندازه مشاهده می نمایید) 
microdermabrasion

یکی از عوامل پیشگیری از خراش و خونمردگی، متناسب بودن قدرت مکش دستگاه میکرودرم ابریژن با تحمل پوست است. این موضوع به کیفیت پایه ای دستگاه کاملا وابسته است که مکش خیلی بالا یا پایین نداشته باشد. از سری های ویژه ی لایه برداری پودری میکرودرم، برای تنظیم شدت مکش و لایه برداری انواع پوست خشک، مختلط، چرب و خیلی چرب استفاده می شود. بعنوان مثال قاعدتا برای پوست های خشک از سری پودری با ویژگی مکش کمتر استفاده خواهدشد. خراش و خونمردگی بهیچوجه در لایه برداری و پیلینگ با دستگاه میکرودرم نباید اتفاق بیفتد که یکی از عوامل پیشگیرانه آن، انتخاب دستگاه با کیفیت است.

#دستگاه_میکرودرم #دستگاه_پیلینگ #لایه برداری_پوست #دستگاه_میکرودرم_ابریژن عوامل موثر در لیفت با پروب اندرمولوژی

mikrodermabrasion

 پروب لیفتینگ یا اندرمولوژی دستگاه میکرودرم ابریژن با افزایش گردش خون لایه های میانی و عمیق پوست، ساخت کلاژن را تحریک جدی می کند. با افزایش ساخت کلاژن و الاستین، پوست قوام و فرم بهتری بخود گرفته و شل شدگی آن رفع می شود. این شل شدگی در نواحی همچون خط خنده، طرفین صورت و مجاور استخوان فک تحتانی، نمود بیشتری پیدا می نماید.

اما کارآیی پروب لیفتینگ به کدام عوامل وابسته است؟

تنظیم دقیق شدت اندرمولوژی متناسب با ناحیه موردنظر

دانستن جهات مورد نظر

- رعایت تناوب زمانی اجرای لیفتینگ

- استفاده از پروب لیفتینگ مناسب

 

#دستگاه #میکرودرم #ابریژن #لیفت #اندرمولوژیتاثیر میکرودرم ابریژن از نگاه تقویت ایمنی پوست

microderm

لایه برداری مکانیکال و میکرونی پوست (microdermabrasion) نه تنها به رفع اشکالات شایع اکتسابی کمک شایانی می نماید که بر اساس مقالات علمی معتبر دنیا با چند مکانیسم موجب تقویت سطح ایمنی پوست می گردد:

-   -افزایش پاسخ سلولی لایه سطحی پوست (اپیدرم) به بازسازی

این اثر سبب خواهدشد هنگامی که سطح پوست با جراحت و ضایعه ای مواجه می شود، باسازی آن با آمادگی بیشترپوست و در زمان کمتری بازسازی شود. مکانیسم این اثر، تقویت ترشح سایتوکاین 16 است.

-   -افزایش پروتئین های ضدمیکروبی پوست همچون HBD ٍِ و DEFA1. پوست اولین سطح دفاعی بدن در برابر ورود میکروب هاست.

-    -افزایش ساخت پروتئینهای شکل دهنده ساختمان پوست و فعال کننده فیبروبلاست

-    -افزایش ساخت کلاژن: این اثر از طریق افزایش ساخت HSP47 که مسیر ساخت درون سلولی کلاژن را تسریع می کند، انجام می شود. فرم و قوام پوست در گرو میزان کلاژن تشکیل دهنده پوست است.

    عوامل و ساز و کارهای ذکرشده به روشنی نشان می دهد بجز اثرات زیبایی میکرودرم، ایمنی سطح پوست، قوام و ساختار و قدرت ترمیم شوندگی پوست افزایش می یابد.

     منبع: JAMA Dermatology, October 2009

    #میکرودرم #میکرودرم_ابریژن #دستگاه_میکرودرم

#مسوولیت اجتماعی کادر پزشکی زیبایی

پرسنلی که در زمینه پزشکی زیبایی Aesthetic Medicine به صورت تخصصی و یا همکاری با نظارت پزشک و یا سالنهای صورت آرایی، فعالیت می نمایند در مواجهه با مراجعان خود و "زیبایی پوست" که "ویترین" آنان بشمار می آید، وظایف اخلاقی و حرفه ای دارند که برخی از آنها به اختصار در ذیل می آید:

مسوولیت-اجتماعی-پزشکی-زیبایی

- آموزش حرفه ای-تخصصی کادر درمانی و زیبایی به عنوان مهمترین و نخستین گام

- بکارگیری و مدیریت منابع انسانی با ویژگی های اخلاقی نیکو و همراه با تزریق انرژی مثبت و زیبامنشانه به مراجعان

- اطمینان از کیفیت انواع دستگاه های فیلد زیبایی پوست(میکرودرم ابریژن، هیدرودرمی، لیزر-آی پی ال رفع موهای زاید، لیفتینگ، آر اف، لاغری و سایر) و نیز دقت در کالیبراسیون، تنظیم دقیق و پایش منظم کیفی

- اطمینان و تردیدزدایی از هرگونه شبهه در کیفیت و اصالت انواع ماتریال مصرفی (ژل، بوتاکس، مزو و سایر)

- به روزرسانی دانش و تکنیک های علم زیبایی پوست، استفاده از روشهای نو و با اثربخشی هرچه بالاتر

- تبیین کلیه ی زوایای "پروسه زیبایی" به مراجعان در بدو مراجعه شامل دوره درمان، عوارض، هزینه و برآورد تخمینی اثربخشی

- میانه روی و انصاف در برآورد هزینه مراجعان

- اعتقاد به فرهنگ عذرخواهی در صورت قصور غیرعمدی در انجام پروسه

مجموعه موارد یادشده و سایر عوامل، مسوولیت فرد درمانگر و زیباآرا را در قبال "اعتماد" مراجعانی که به وی مراجعه و "هزینه" پرداخت می نمایند، را تبیین نموده و در صورت تحقق حداکثری آن، ارتقاء به مرحله ی بالاتر که ایجاد "سرمایه اجتماعی" در جلب اعتماد مراجعان است را سبب خواهدشد. بدیهی است چنین سرمایه اجتماعی رضایت مراجعان، تبلیغ گسترده ی چهره به چهره، رشد منفعت حلال، شاخص شدن مرکز به عنوان پایگاه علمی-عملی و مشتری مدار را در پی خواهدداشت.


#میکرودرم_ابریژن #هیدرودرمی #رفع_موهای_زاید #سرمایه_اجتماعی #مسوولیت_اجتماعی #پزشکی_زیبایی • نظرات() 
 • نوع مطلب :هیدرودرمی ،میکرودرم ابریژن ،
 • چه نوع پوستی از میکرودرم ابریژن بهره می برد؟

  میکرودرم ابریژن
  عمل اصلی دستگاه میکرودرم ابریژن برداشتن بافت های شاخی و مرده ی پوست صورت، گردن و اندام است. آلاینده های موجود در کرم های مختلف با کیفیت های متفاوت، آلودگی هوا، یو وی اشعه آفتاب و مراقبت ناصحیح در سنین مختلف موجب انباشت بافت های مرده و مشکلاتی همچون کک و مک، لک، بزرگ شدن منافذ پوست، تیرگی پوست، افتاب سوختگی و ... خواهدشد.
  کک و مک، لکه های پوستی و چین و چروک های کم عمق در همه انواع اصلی پوست مثل چرب، خشک، مختلط و معمولی وجود دارد که نیازمند میکرودرم ابریژن است.
  وجود منافذ بزرگ پوست در پوست های چرب شایع بوده که میکرودرمی اثر چشمگیری روی کاهش اندازه منافذ و بهبود آن دارد. نیز جوش های زیرپوستی و سطحی در انواع پوست چرب و مختلط شایع بوده که می توان حتی از دستگاه میکرودرم خانگی کمک شایانی در این راستا گرفت.
  پوست های خشک مستعد چین و چروک های ظریف بوده که میکرودرم ابریژن به دلیل افزایش گردش خون و تحریک ساخت کلاژن والاستین باعث بهبود آن می گردد.
  پوست های معمولی و مختلط نیز به درجاتی هریک بخشی از مشکلات رایج پوست چرب و خشک را دارا بوده که بنابراین همه ی انواع پوست به نوبه خود می توانند از اثرات چشمگیر، موثر و ارزان میکرودرمی استفاده کنند.

  #میکرودرم ابریژن
  مشاوره: 
  http://t.me/microdermabrasion  اصول انتخاب دستگاه میکرودرم خانگی


   دستگاه پیلینگ خانگی که با استفاده از پودر و مکش متناسب با تحمل پوست اقدام به لایه برداری صحیح پوست می کند، با رعایت چندنکته، کارکرد آسانی دارد. نقش عمده و مهم در کیفیت پیلینگ و پیشگیری از خطا و عوارض به چند عامل بستگی دارد: 
  دستگاه-پیلینگ

  - مکش دستگاه میکرودرم ابریژن متناسب با تحمل پوست باشد،
  - پودر بطور یکنواخت توسط دستگاه روی پوست پخش شود (پیلینگ توسط سایش پودر انجام می شود)،
  - دستگاه باعث خونمردگی و خراش سطحی نشود،
  - پودر میکرودرم باکیفیت و خالص انتخاب شود،
  - تکرار دفعات انجام لایه برداری و مراقبت های پس از میکرودرمی  از متخصص با رشته مرتبط سوال شود.
  مشاوره 
  http://t.me/microdermabrasion
  #دستگاه_میکرودرم #دستگاه_پیلینگ #دستگاه_میکرودرم_خانگی #دستگاه_میکرودرم_ابریژن_خانگی  دستگاه آی پی ال

  دستگاه-آی-پی-ال

  ایا می توان پس از دستگاه میکرودرم، از دستگاه آی پی ال رفع موهای زائد استفاده نمود؟
  دستگاه آی پی ال با تکنولوژی IPL به منظور رفع موهای زائد بکار می رود. دستگاه آی پی ال رفع موهای زائد در انواع سالنی، مطبی و خانگی وجود دارد. سوال رایجی که پرسیده می شود این است که می توان پس از لایه برداری با دستگاه میکرودرم ابریژن، از آی پی ال رفع موهای زائد یا لیزر رفع موهای زاید استفاده نمود؟
  پاسخ بدینگونه است که "ده روز" فاصله زمانی لازم است که پس از میکرودرم ابریژن صورت، از دستگاه آی پی ال رفع موهای زائد برای همان منطقه استفاده نمود. علت آن نیز، عدم تحریک سلولهای رنگدانه ای پوست بلافاصله پس لایه برداری سطحی با میکرودرم بوده که نیازمند توجه جدی است. ذکر این نکته نیز الزامی است که دستگاه میکرودرم باکیفیت و نیز دستگاه آی پی ال با تابش استاندارد اشعه، مورد توجه کاربران باشد که به پوست، هیچگونه آسیبی در لایه برداری و تابش اشعه وارد نشود.


  #دستگاه_آی_پی_ال #دستگاه_رفع_موهای_زائد #دستگاه_لیزر_موهای_زاید #دستگاه_میکرودرم_ابریژن  آیا می توان پوست تیره را روشنتر کرد؟

  رفع تیرگی پوست
  دلایل تیرگی اکتسابی پوست چیست؟ 

  می تواند ناشی از موارد ذیل باشد:

  1- افزایش بافت مرده ناشی از بالارفتن سن
  2- اشعه ماورابنفش نور خورشید 
  3- آلایندگی کرم های سنگین آرایشی
  4- آلاینده های موجود در هوا 
  5- املاح موجود در تعریق زیاد
  6- کیفیت نامناسب آب
  7- مصرف دخانیات 

  راه های بهبود تیرگی پوست

  #میکرودرم ابریژن 
  میکرودرمی بوسیله برداشتن لایه های مرده و شاخی پوست می تواند رنگ پوست را به اصطلاح باز کند.  نیز می توانید با استفاده از دستگاه میکرودرم خانگی  از صرف هزینه زیاد در مراکز زیبایی پیشگیری کنید.

  #هیدرودرمی 
  که مکانیسم آن سه طریق آبرسانی، پاکسازی آلاینده ها، و ویتامنیه سازی پوست (گالوانیک، دزن، های فرکانس) است.
   
  #ماسک روشن کننده پوست و لکه بر

   #کرم لایه بردار و روشن کننده 
  لازم به ذکر است پس از میکرودرم ابریژن، جذب ماسک و کرم بطور چشمگیری افزایش می یابد (علت: رفع موانع مهم جذب همچون بافت های مرده که همچون سدی در برابر نفوذ مواد عمل می کند)
      اندرمولوژی یا اندرمولیفت چیست


  اندرمولیفت یا اندرمولوژی به معنای لیفتینگ و سفت سازی پوست بدون عمل جراحی است. یکی از پروب های جانبی دستگاه میکرودرم ابریژن، پروب اندرمولیفت است که با استفاده از واکیوم (مکش) بصورت متناوب (پالسی) می تواند موجب افزایش جریان خون در لایه های 
  پوست و تحریک ساخت کلاژن و الاستین، سفت شدن پوست و بهبود چین و چروکهای ظریف گردد.

   چه کسانی نیاز به اندرمولیفت دارند؟
  - کسانی که سفتی پوست خود را از دست داده اند یا در حال کاهش سفتی و قوام پوست هستند
  - کسانی که به دنبال راهکاری ضدپیری پوست بصورت ارزان، غیرجراحی و بدون عارضه هستند
  - کسانی که سن تقویمی خود را پذیرفته اند ولی قصد دارند سن پوست خود را به جوانی برگردانند

  #اندرمولوژی #لیفتینگ #اندرمولیفت  اپلیکیشن اندروید میکرودرم ابریژن

  برای اولین بار اپلیکیشن اندروید میکرودرم ابریژن به زبان فارسی با حجم یک مگابایت و رایگان منتشر شد

  موضوعات:

  -  میکرودرم ابریژن چیست

  -  اثرات پوستی

  -  میکرودرم خانگی

   - میکرودرم سالنی

       - میکرودرم کلینیکی

       - عوارض

       - مراقبت های پس از میکرو

       - ماسک پس از میکرو

       - آموزش میکرودرمی

  دانلود اینجا
  #اپلیکیشن_اندروید_میکرودرم_ابریژن  میکرودرم خانگی, میکرودرم سالنی,میکرودرم کلینیکی,microdermabrasion,پیلینگ

  کمیته علمی


  مطالب


  آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات